Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł

Szanowni Państwo,

Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej (MOWES) oraz Urząd Miasta w Ostrowi Mazowieckiej zapraszają przedstawicieli klubów sportowych i organizacji pozarządowych działających w obszarze sportu na bezpłatne szkolenie pn. „Nowelizacja ofert, umów i sprawozdań w zlecaniu zadań publicznych organizacjom pozarządowym – nowe przepisy wykonawcze do ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie”, które odbędzie się w dniu. 6.11.2018 (wtorek) w godz. 11.00 - 15.30 w Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej ul. 3 Maja 16 w Przasnyszu. Podczas szkolenia omówione zostaną następujące zagadnienia:

  1. Wejście w życie przepisów i przepisy przejściowe- rozliczenie zadań realizowanych w roku 2018 i latach wcześniejszych.
  2. Jakie elementy powinny być wpisane do ogłoszenia konkursowego w związku z nowelizacją: przesuwanie środków między pozycjami kosztorysowymi, wkład własny, oczekiwane rezultaty
  3. Nowy druk oferty w otwartym konkursie ofert:
  4. Umowa realizacji zadania publicznego, w tym rozliczanie rezultatów zadania i akceptacja sprawozdania..
  5. Sprawozdanie z realizacji zadania, w tym: opis osiągniętych rezultatów, konsekwencje nieosiągnięcia rezultatów
  6. Oferta, umowa i sprawozdanie stosowana przy konkursach na wybór operatora (regranting).
  7. Oferta i sprawozdania do trybu uproszczonego (art. 19 a – małe granty).

Szkolenie odbędzie się w ramach projektu pt. „Inkubacja i Wsparcie Ekonomii Społecznej w subregionie ostrołęckim” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Osoby zgłaszające się na szkolenie zostaną poproszone o wypełnienie wymaganych projektem formularzy rejestracyjnych przed rozpoczęciem szkolenia.

Liczba miejsc jest ograniczona. Bardzo prosimy o zgłaszanie udziału do środy 31 października 2018 r. mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub przez sms pod nr tel. 518639468 z podaniem imienia i nazwiska oraz nazwy organizacji.

Dostępne u nas czasopisma:

 glos logo

 logo pamiec pl small

 przyjaciolka

 tygodnik przasnysz

wsieci

 

 

time

swierszczyk

poradnik