foto1

Bardzo ciekawe pozycje...

foto1

Dobrze wyposażona pracownia...

foto1

Dobre warunki do pracy i nauki...

foto1

Bogaty księgozbiór...

foto1

Cały czas dokupujemy nowe...


Dzisiaj jest: 21 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Gminna Biblioteka Publiczna w Jednorożcu oraz filie biblioteczne w Olszewce i Parciakach, zapraszają wszystkich miłośników dobrej książki do odwiedzenia nas w najbliższym czasie.
Dzięki dotacji z budżetu państwa i środków finansowych przekazanych przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nasze księgozbiory zostały powiększone o kolejne nowości wydawnicze.
Aby wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom, nasze zbiory biblioteczne zostały poszerzone o książki dla wszystkich grup wiekowych jak również kilku gatunków literackich.
Wśród nowych pozycji książkowych znajdziecie Państwo: bajki i książki dla dzieci i młodzieży, książki ulubionych autorów, jedne z gatunku kryminału, sensacji, historii czy też z popularnego zwłaszcza wśród wiernych czytelniczek gatunku romansu.
Serdecznie zapraszamy do nas, czeka na Was mnóstwo ciekawych przygód, zabawnych historii, baśniowych i tych zwyczajnych postaci, a to wszystko na wyciągnięcie ręki, naprawdę warto. (w załączeniu fotki niewielkiej części nowo zakupionych książek)

Do zaczytania jeden krok…
Zapraszamy do fotogalerii na naszej stronie https://www.facebook.com/jednorozecbiblioteka/

Eugenia Bonalska
Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu

 

Dostępne u nas czasopisma:

 glos logo

 logo pamiec pl small

 przyjaciolka

 tygodnik przasnysz

wsieci

 

 

time

swierszczyk

poradnik