foto1

Bardzo ciekawe pozycje...

foto1

Dobrze wyposażona pracownia...

foto1

Dobre warunki do pracy i nauki...

foto1

Bogaty księgozbiór...

foto1

Cały czas dokupujemy nowe...


Dzisiaj jest: 26 Czerwiec 2019    |    Imieniny obchodzą: Paulina, Jan, Paweł

W mroźny sobotni wieczór 7 stycznia 2017 roku uczniowie Publicznego Gimnazjum im. Św. Stanisława Kostki w Jednorożcu wraz z opiekunami: B. Krajewską, B. Przetak, J. Opalach wyjechali do Warszawy, by o godz. 20.00 wysłuchać koncertu kolędowego w wykonaniu zespołu „Pectus i Goście”. Ludowych dźwięków dopełniała kapela ludowa „Pogórzanie” z Jastrzębi, zaś góralskich akcentów smyczkowych dołożył Szymon Chyc z zespołu „Future Folk”.

Koncert odbył się w Hali Widowiskowo – Sportowej COS „Torwar” i był poprzedzony seminarium z zakresu ochrony przeciwpożarowej oraz kampanią informacyjną pt: „Numery Twoich przyjaciół 998, 112. Chwil refleksji, jak zachować się w czasie pożaru czy wypadku drogowego, dostarczył wszystkim uczestnikom film instruktażowy oraz prezentacje multimedialne przygotowane przez Państwową Straż Pożarną.

Bilety na wyjazd – 35 sztuk, zostały ufundowane przez Wójta Gminy Jednorożec Pana Krzysztofa Stancela, zaś przejazd został zorganizowany przez p.o. dyrektora szkoły panią Jolantę Bączek ze środków Rady Rodziców działającej przy gimnazjum.
Jolanta Opalach

 

Dostępne u nas czasopisma:

 glos logo

 logo pamiec pl small

 przyjaciolka

 tygodnik przasnysz

wsieci

 

 

time

swierszczyk

poradnik