foto1

Bardzo ciekawe pozycje...

foto1

Dobrze wyposażona pracownia...

foto1

Dobre warunki do pracy i nauki...

foto1

Bogaty księgozbiór...

foto1

Cały czas dokupujemy nowe...


Dzisiaj jest: 21 Marzec 2019    |    Imieniny obchodzą: Lubomir, Benedykt, Mikołaj

Po raz kolejny na terenie gminy Jednorożec została zorganizowana „akcja” Szlachetnej Paczki, której liderem na terenie naszej gminy była Pani Natalia Tworkowska, w zadaniu tym wspierała ją mocno aktywna młodzież z naszego terenu. Do projektu pomocy bezpośredniej przyłączyli się również Wójt Gminy Jednorożec Pan Krzysztof Stancel wraz z pracownikami urzędu, Przewodniczący Rady Gminy Pan Janusz Mizerek, radni, Ośrodek Pomocy Społecznej, Gminny Zespół Oświaty oraz Gminny Zespół Usług Komunalnych organizując zbiórkę pieniędzy na zakup artykułów. Paczka przygotowana przez pracowników urzędu dla jednej z rodzin została dostarczona osobiście przez Pana Wójta.

W tym roku magazynem Szlachetnej Paczki stała się siedziba Gminnej Biblioteki Publicznej w Jednorożcu. Pracownicy bezpośrednio mogli brać udział  w tej wyjątkowej akcji, wspierając ją zarówno w pracy bezpośredniej jak i finansując część artykułów paczki przeznaczonej dla potrzebującej rodziny.

Natomiast transport odbył się dzięki bezcennemu zaangażowaniu pracowników Gminnego Zespołu Usług Komunalnych, którzy zajęli się dostarczaniem paczek bezpośrednio do obdarowanych rodzin.

Dzięki dużemu zapałowi, wysiłkowi młodych ludzi i bezinteresownej szczodrości darczyńców w tych dniach oprócz prezentów przekazano radość  i nadzieję najbardziej potrzebującym.

Dostępne u nas czasopisma:

 glos logo

 logo pamiec pl small

 przyjaciolka

 tygodnik przasnysz

wsieci

 

 

time

swierszczyk

poradnik